top of page

Hikayemiz

SohoNYC_0290.jpg

Biz Kimiz?

Uzmanlardan oluşan ekibimiz ve 20 yıllık sektör tecrübemiz ile içinizdeki güzelliği yansıtırken eşlikçiniz olmak adına, doğadan ve doğal yaşama saygı ile ürünler sunan bir markayız. 

SohoNYC_0437.jpg

Sen olman için güzellik.

Soho N.Y.C. olarak herkesi kendi olmaya ve iç güzelliklerini yansıtmaya, böylelikle daha coşkulu bir hayata davet ediyoruz.

Adil Ticaret

Maksimum performanslı ürünler hazırlarken, tercih ettiğimiz tüm doğal özler Fair-Trade aracılığı ile elde ediliyor böylelikle üreticiyi destekleyen ve doğadan ürünleri gönül rahatlığı ile sizlere sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik

Söz konusu bakım ve güzellik olduğunda hedeflenen maksimum performansı, özel olarak geliştirdiğimiz 2in1 formülü ve geri dönüştürülebilir ambalajlarımız ile destekliyoruz.

SohoNYC_0308.jpg

SEN OLMAN İÇİN GÜZELLİK

Hepimiz günlük hayatın, yoğun koşturmacası içerisinde kendimizle ilgilenmeye ve cildimize, tenimize özen göstermeye çalışıyoruz. 
Yıllardır süregelen kozmetik sektörü anlayışına yenilikçi bir bakış açısı ile tüm ürünlerimizi maksimum fayda sağlayacak şekilde formülüze ediyoruz. 
Güzelliğin geçici olduğuna değil, daima bizimle olduğuna inandığımız bu yolda, hiçbir canlıya zarar vermeden ve doğadan gelen içerikler ile %100 Vegan ürünler sunuyoruz.

Vegan Label.png

Doğadan saf özler ile hazırlanan ürünlerimizin tamamı hiçbir canlı üzerinde deney yapılmadan hayvansal bir madde kullanılmadan hazırlandı..
SOHO N.Y.C ürünlerinin tamamı Türk Vegan Derneği tarafından uluslararası geçerlilikte Vegan sertifikasına sahiptir. 

SohoNYC_0601.jpg

SAF ÖZLER

Doğadan tenine

Saçımız için, tenimiz için çözümü doğada aradık ve ihtiyaç duyduğun tüm bileşenleri en saf halleri ile kullandık. 

Üretim

İhtiyaç duyduğun bakım için doğanın temiz içeriklerini lokal ve ithal ederek tedarikini gerçekleştiriyor, İstanbul'da eşsiz formüllerimiz hayat buluyor.

Renkli Dünya

Akışı yaşarken bazen motivasyonumuzu artıracak desteklere ihtiyaç duyarız. Biz de ürünlerimizi yaratırken evrenin canlı renklerini ürünlerimize sizler için taşıdık.

silüet.png
bottom of page